Web design

Stworzymy pakiet grafik dla Twojej strony. Rozplanujemy, zaprojektujemy i wdrożymy.

Projektowanie stron internetowych

jest ważnym elementem każdego nowoczesnego biznesu. Czy chcesz stworzyć stronę wizytówkę, blog, dynamiczną witrynę lub witryny e -commerce morzemy Ci w tym pomóc.

Tworzenie stron za pomocą WordPress’a

WordPress jest jednym z najbardziej popularnych i powszechnie używanych platform stron rozwijających się. A jeśli robisz nową witrynę jest doskonałą platformą do rozważenia. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych opartych na WordPress. Projektując na WP opieramy się na templatkach klasy premium specjalnie dla Ciebie.

Podejście do projektowania stron

Czy wiesz, że masz tylko kilka sekund, aby zatrzymać nowego użytkownik na swojej stronie przed kliknięciem na stronę konkurencji? Ten czynnik jest bardzo ważny w naszym podejściu do projektowania stron internetowych. Upewniamy się że projektowanie stron internetowych jest chwytliwe dla oka, przyjazne dla użytkownika i wyróżniające markę na rynku. Podejście to może spowodować mniejsze odrzucenia co z kolei prowadzi do wzrostu korzyści dla Ciebie. Możemy poprawić estetykę Twojej istniejącej witryny lub stworzyć Ci zupełnie nową.

Końcowy efekt projektowania strony

Na koniec możesz mieć albo nową witrynę albo istniejąca będzie miała lepszy wygląd. W całym procesie projektowania będziemy dostarczać próbki do zatwierdzenia, tak aby produkt końcowy spełnił Twoje oczekiwania.

%

Poprawionych stron

%

Nowych stron

Responsive Web Design

Dostosowanie do wielu różnych urządzeń

Strona płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu w zależności na jakim urządzeniu jest oglądana.

Co piąty Polak

korzysta z Internetu za pomocą urządzenia mobilnego: telefon komórkowy, smartfon, tablet. Od 2010 do 2015 liczba osób korzystających regularnie z Internetu w telefonie wzrosła o ponad 600%

Strony mobilne to duża szansa dla małych i średnich firm w ciągłej walce o Klientów

Biorąc pod uwagę nadchodzące trendy łatwo stwierdzić, że posiadanie strony mobilnej stało się koniecznością. Każda firma, które chce realnie komunikować się z Klientami i Partnerami – musi mieć serwis dostępny na wszystkich urządzeniach

Wybrane strony które tworzyliśmy

Perfect White Smiles
Perfect White Smiles - Teeth Whitening in Malahide near Swords, Howth and Dublin from €80 (1)
Zakład Instalacyjno-Budowlany
Zakład Instalacyjno - Budowlany Marian Falkowski  Olsztyn  woj. Warmińsko-Mazurskie
Rezerwat Smaków
Strona Główna - Leśne Wrota  Olsztyn - Wojtkowizna 1A 1  Warmińsko Mazurskie  Centrum wypoczynku i rekreacji  Leśne Wrota – Olsztyn – warmińsko mazurskie (1)
Kraina Przygody
Kraina Przygody Leśne Wrota Wypoczynek dla dzieci w każdym wieku kolo Olsztyna woj. Warminsko - Mazurskie  Dobre jedzenie  Atrakcyjne ceny oraz wyjątkowa atmosfera
Impero Coffee Machines
Coffee  Coffee Machines  Coffee Supplier Dublin, Ireland.
Kraina Świętego Mikołaja
Kraina Świętego Mikołaja  Olsztyn  Warmińsko-Mazurskie

Zainteresowany współpracą?